Meč Austrija - Srbija počeo minutom ćutanja: Evo kome je odata počast, umesto tišine čuli smo aplauze

S. J.
D. U.
M. M.
S. J. D. U. M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbalska reprezentacija Austrije dočekala je od 20.45 selekciju Srbije, u okviru prvog meča baraža za ostanak u A diviziji Lige nacija.

Vrlo je važan ovaj duel za izabranike Dragana Stojkovića Piksija, a meč je počeo jednim velikim gestom domaćih.

Naime, duel u Beču, počeo je minutom ćutanja, u čast Ditmara Konstatinija, inače nekadašnjeg selektora Austrije.

Konstantini je inače preminuo 18. decembra prošle godine, a s obzirom na to da je ovo prvi meč u Beču selekcije Austrije, odlučeno je da počne odavanjem počasti u čast bivšeg selektora.

Kako je to izgledalo, pogledajte u nastavku.

(Telegraf.rs)

Video: Marko Arnautović se prekrstio posle intoniranja himne "Bože pravde"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA