Hvala, braćo! Poljski navijači zagrmeli "Kosovo je srce Srbije": Evo kako su reagovali navijači TSC-a

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri TSC-a igraju protiv Jagelonije meč šesenaestine finala Lige konferencija, a zbog važnosti utakmice veliki broj poljskih navijača stigao je u Bačku Topolu.

Grupa navijača Jagelonije doputovala je u Srbiju i oni su smešteni u boks za gostujuće pristalice, a poprilično su glasni.

U jednom momentu su oduševili sve kada su zapevali "Kosovo je srce Srbije".

Inače poljski navijači gde god mogu pokazuju naklonost prema Srbiji i ističu kako je Kosovo deo Srbije.

Čak svake godine u Poljskoj prave i veliki navijački marš 17. februara, kada je tzv. Kosovo proglasilo nezavisnost.

Kada su navijači Jagelonije zapevali Kosovo je srce Srbije, ostatak stadiona je to pozdravio aplauzom. Sa druge strane,

Pogledajte kako je to izgledalo:

(Telegraf.rs)

Video: Grobari otpevali himnu u Čairu bez razglasa

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA