Čelsi i Vest Hem slavili u Londonu: Junajted i Njukasl na kolenima

S. P.
S. P.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Čelsija savladali su danas u Londonu ekipu Njukasla rezultatom 2:1 (1:1) u meču devetog kola engleske Premijer lige.

Golove za Čelsi postigli su Nikolas Džekson u 18. i Kol Palmer u 47. minutu. Jedini strelac za goste bio je Aleksander Isak u 32. minutu.

Čelsi je četvrti na tabeli Premijer lige sa 17 bodova, dok je Njukasl na 12. poziciji sa 12.

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u Londonu Mančester junajted 2:1. Vest Hem je poveo u 74. minutu pogotkom Krajsensia Samervila. Kazemiro je sedam minuta kasnije izjednačio na 1:1. Pobedu "čekićarima" doneo je Džarod Bouen iz penala u drugom minutu nadoknade vremena.

Vest Hem se nalazi 13. mestu na tabeli sa 11 bodova, dok je Mančester junajted na 14. poziciji sa takođe 11 bodova.

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su na svom terenu Totenhem 1:0 golom Žan-Filipa Mateta u 31. minutu. Kristal Palas je trijumfom protiv Totenhema stigao do prve pobede ove sezone u Premijer ligi.

Totenhem je osmi na tabeli sa 13 bodova, dok se Kristal Palas nalazi na 17. poziciji sa šest.