Uživo Spartak - Zvezda: Bjelović smanjio prednost Zvezde, Spartak pogodio za kakvu, takvu nadu!

S. J.

≫
  • 2

Činjenice

• Zvezda u ovaj meč ulazi nakon ubedljivog poraza od Monaka sa 5:1 u Ligi šampiona, ali kao prva na tabeli Superlige sa 31 bodom.
  • Sa druge strane, Spartak je u prilično lošoj formi u poslednje vreme, i u četiri vezana meča ne znaju za trijumf.
  • Glavni sudija meča je Nikola Radaković.

Uživo

Najnovije
17:06

Spartak - Crvena zvezda 0:3 (0:2)

19:11

GOOOL!

51. minut - Šerif Endiaje je precizan sa penala! Zvezda ima 3:0, i na pragu je nova tri boda.

19:07

Penal za Zvezdu!

50. minut - Igrao je Ćalasan rukom, a sudija je pokazao na belu tačku!

18:46

Poluvreme!

45. minut - Završen je prvi deo meča!

18:43

GOOOOOL!

41. minut - Novi gol! Milan Rodić je strelac! Luka Ilić je odlično centrirao, a Rodić se najbolje snašao i glavom smestio loptu u mrežu.

18:24

Velika prilika za Zvezdu!

24. minut - Kakva zbrka sada pred golom domaćih! Šerifu je lopta pobegla, bila je tamo na gol liniji, a u konfuziji su domaći nekako uspeli da izbace loptu sa linije i spreče novi gol.

18:20

GOOOOL!

18. minut - Vodi Zvezda! Silas je sjajno pratio krtanje lopte, i sa druge stative zatresao mrežu! Prethodno je Krunić dotakao loptu posle centaršuta Ilića, te crveno-beli vode u Subotici!

18:08

Preti Zvezda!

9. minut - Luka Ilić je centrirao, a Rodić je šutirao, ali preko gola. Ništa od promene rezultata.

18:00

Meč je počeo!

1. minut - Startovao je duel u Subotici!