Golman Tekstilca dva gola primio kroz noge: Traktoristi "preorali" rivala u Loznici u derbiju donjeg doma

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri IMT-a lako su uspeli da savladaju Tekstilac iz Odžaka u Zaječaru u utakmici 13. kola Superlige Srbije, čime su barem malo popravili svoju situaciju kada je u pitanju borba za opstanak u elitnom rangu takmičenja - 3:0 (1:0).

Ono što je prilično interesantno jeste da je golman Tekstilca dva gola na ovom meču primio kroz noge - prvi i drugi...

U 32. minutu je Alen Stevanović iz kontre uspeo da sprovede loptu kroz noge Bojana Braća, da bi u 61. minutu Miloš Jović na asistenciju Zulfića takođe prevario golmana Tekstilca tako što mu je probacio loptu između dva uda.

Na kraju, konačan rezultat stigao je pred sam kraj utakmice, kada je Nikola Glišić uspeo da u 87. minutu zatrese mrežu i tako potpuno potopi Odžačane.

Epilog je takav da je IMT sada na 13. mestu sa 11 bodova, koliko ima i Tekstilac.