Murinjova reakcija obilazi svet: Pogledajte šta je uradio posle 2 promašena zicera Fenera za 3 sekunde

M. M.
M. M.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Portugalski trener Žoze Murinjo nije mogao da veruje kako njegov Fenerbahče u finišu prvog poluvremena nije postigao gol za 1:1 protiv Mančester junajteda - nakon one dve neverovatne prilike za svega nekoliko sekundi!

Igrao se 37. minutu kada je Andre Onana najpre odbranio prvi udarac glavom El Nesirija, da bi se bukvalno ti sekunde kasnije bacio kao mačka i još jednom sačuvao mrežu.

Sam napadač turskog tima nije mogao da veruje kako njegovo ime ne treperi na semaforu, dok je Murinjo mahao rukama i smejao se od muke posle promašaja.

Inače, Junajted je vodio golom Kristijana Eriksena u 15. minutu, a vi promašaje Fenera i reakciju Murinja možete videti ispod: