Savić majstorijom iz slobodnjaka šokirao Apoel: Ovako je Borac iz Banjaluke poveo na Kipru!

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Borca iz Banjaluke se nalaze na sjajnom putu da zabeleže i prvu pobedu u svojoj istoriji u grupnoj fazi nekog evropskog takmičenja, pošto vode protiv Apoela iz Nikozije i to nakon prave majstorije Stefana Savića iz slobodnog udarca.

Borac je već u prvom kolu napravio veliko iznenađenje protiv Panatinaikosa, gde su remizirali sa 1:1, a sada imaju priliku da nasatave svoj san.

Oni su protiv Apoela primili gol u prvom poluvremenu, međutim, taj pogodak Radosava Petrovića je poništen zbog ofsajda, a na neki način je nagrada došla u drugom poluvremenu, kada je Stefan Savić postigao prelepo gol.

Dosuđen je slobodan udarac sa desne strane Apoela, Savić je namestio loptu, poslao je oštar centaršut i niko nije ni dodirnuo tu loptu, a ona je otišla direktno u gol Apoela.