FK TSC, Mihajlo Banjac Foto: Aleksandar Djorovic / imago sportfotodienst / Profimedia

Uživo TSC nastavlja da tone, Legija duplirala prednost na startu 2. poluvremena

≫
  • 0

Činjenice

• Meč TSC - Legija Varšava igra se od 21 čas u okviru 2. kola Lige konferencije.
  • TSC je na startu takmičenja poražen od Astane rezultatom 1:0, dok je Legija identičnim rezultatom dobila favorizovani Betis.
  • Glavni sudija meča je Austrijanac Julijan Vajnberger.

Uživo

Najnovije
19:28

TSC - Legija 0:2 (0:1)

(Kapustka 12, Lukinjos 47)

TSC: Ilić, Capan, Stevanović, Krstić, Jovanović, Pejić, Banjac, Radin, Stanić, Ćirković, Pantović.

Legija: Tobijaš, Vžolek, Pankov (Zjolkovski 46), Kapuadi, Vinagre, Kapustka, Augustnjak, Morišita, Čodina, Gual, Likinjas.

22:13

58' Sreća za TSC

Šutirao je jedan igrač Legije sa leve strane, lopta je išla u gol, ali je neko u odbrani zakačio i izbacio u korner.

22:03

47' GOLLL! Legija vodi 2:0

Strelac za gostujući tim je Likinjas koji je iskoristio odbitak i sa svega nekoliko metara ugurao loptu u mrežu.

22:02

46' Pankov je izašao napolje

Nekadašnji štoper Crvene zvezde ostao je u svlačionici, dok je od 46. minuta priliku dobio Zjolkovski.

22:00

46' Počelo je drugo poluvreme!

21:47

POLUVREME: TSC gubi od Legije 1:0

21:47

45' Žuti karton za Milana Radina

21:29

29' Opet TSC preti

Ćirković je centrirao iz kornera, a problema s aloptom imao je golman Tobijaš koji je, ipak, nekako sačuvao mrežu.

21:23

13' Prva šansa za TSC

Pantović je probao, ali je lopta prohujala pored stative.

21:10

12' GOLLL! Legija vodi 1:0 (VIDEO)

Strelac je kapiten Kapustka koji je sjajno pokupio jednu odbijenu loptu i plasirao je u mrežu Ilića. VAR je proveravao da li je bilo ofsajda, međutim, gol je priznat.

21:07

8' Prva šansa na meču

Morišita je bio u izglednoj prilici, šutirao je iz kaznenog prostora, ali pored gola.

21:04

4' Bez prilika na meču

Jedino vredno pomena su dva ofsajda u uvodnih 200 i kusur sekundi. Po jedan na obe strane.

20:59

1' Počeo je meč u Bačkoj Topoli

19:27

Izjava trenera TSC-a Jovana Damjanovića

- Imamo poštovanje prema protivniku, veoma su dobri, želimo da budemo skromni i ponizni, ali i uvereni da možemo da odigramo dobru utakmicu. Nosimo iskustvo iz Kazahstana gde smo odigrali dobru utakmicu, ali nismo došli do bodova. Igramo na našem stadionu i imamo sve preduslove da pružimo dobru igru i nadam se da će doći nagrada za to. Potrudićemo se da damo maksimum i verujemo se da će to biti dovoljno za pozitivan ishod. Imamo jasan put kako želimo da igramo, verujemo u to što radimo.

19:23

Dobrodošli u live blog

Dobro veče i dobrodošli u live blog posvećen utakmici TSC - Legija koja se igra u okviru 2. kola Lige konferencije.