FK Panatinaikos, FK Borac Banjaluka Foto: Aleksandar Djorovic / imago sportfotodienst / Profimedia

Uživo APOEL - Borac: Banjalučani vode u gostima, tim iz Republike Srpske na korak od senzacije

(Savić 63)

APOEL: Belec, Čebake, Sušić, Petrović, Laifis, Abanga, Markinjos (Corbu 66), Tejera, Ndongala (Bah 66), Mejer, El Arabi.

Borac: Manojlović, Vukčević (Nikolov 58), Mejers, Karolina, Erera, Ogrinec, Skorup, Kulašin (Kvržić 58), Savić, Srećković (Hrelja 58), Despotović.

20:03

63' GOLLLL" Borac vodi protiv APOEL-a - 1:0 (VIDEO)

Banjalučani su poveli preko Savića. Ubacio je loptu u kazneni prostor, niko je nije zakačio i ona je završila u mreži.

19:55

55' El Arabi preti

Dobra prilika za domaćina, ali je lopta završila u naručju Manojlovića.

19:54

46' Počelo je drugo poluvreme

19:31

45' POLUVREME - Nema golova!

Petrović jeste sredinom prvog poluvremena tresao mrežu za domaćina, ali je gol poništen zbog ofsajda.

19:26

43' Sreća za Borac

Karolina je pogrešio, loše zakačio loptu, ali je Mejers stigao malo pre El Arabija i sačuvao svoj gol.

19:19

32' Manojlović čuva Borac

Odlična odbrana golmana Banjalučana, odbranio je opasan udarac Tajere.

19:07

24' Poništen gol APOELA

Domaćin je poveo golom Radoslava Petrovića, nekadašnjeg fudbalera Partizana. Sjajno se oslobodio rivala, sačekao dobar centaršut iz slobodnjaka i sa nekoliko metara glavom poslao loptu u mrežu. Međutim, iz VAR sobe je stigao signal da je ipak za dlaku bio u ofsajdu.

18:54

11' Preti i APOEL

Bio je to dobar udarac Majera sa distance, s tim da je lopta nekog zakačila, malo usporila i završila u rukama golmana Borca Manojlovića.

18:50

7' Prilika za Borac

Prete Banjalučani, imaće drugi korner na meču. Međutim, loš centaršut sa leve strane.

18:43

1' Počela je utakmica u Nikoziji

18:25

Obezbeđen je i TV prenos iz Nikozije

17:49

Izjava trenera Borca pred duel na Kipru

Mladen Žižović:

- Došli smo da odigramo dobar meč. Srećni smo što igramo ovo takmičenje, nemamo nikakav pritisak rezultata ni navijačke atmosfere koja nas čeka. Želimo da uživamo u ovoj utakmici i ako odigramo dobro, verujem da će i rezultat biti dobar.Pogledali smo prošlu utakmicu u kojoj su pobedili 5:0. Veoma su iskusna ekipa, ima dobre igrače u ofanzivnom delu tima, tu su El Arabi i Markinjos, Tehera je veoma dobar plejmejker u sredini. Znamo da prave veliki pritisak u prvom poluvremenu. Želimo da igramo fudbal i ako odgovorimo na to pravi način, mislim da možemo bar do jednog boda, pa i pobede.

17:37

Dobrodošli u live blog

Dobrodošli u live blog posvećen utakmici APOEL - Borac u okviru 2. kola Lige konferencije koja počinje u 18.45 časova. Podsetimo, obe ekipe su osvojile po bod na startu takmičenja.