Uživo Brest "bombom" izjednačio protiv Leverkuzena, Atalanta sve promašuje

≫
  • 0

Činjenice

• Mečevi 3. kola Lige šampiona Atalanta - Seltik i Brest - Bajer Leverkuzen na programu su od 18.45 časova.
  • Tim iz Bergama posle dva koola ima četiri boda, dok je Seltik upisao jednu pobedu i jedan poraz.
  • Brest i Leverkuzen se praktično bore za nokaut fazu, pošto obe ekipe imaju po šest bodova i pobednik sa ovog meča praktično bi jednom nogom bio u TOP 24.

Uživo

Najnovije
17:44

Brest - Leverkuzen 1:1

(Les-Melu 39 - Virc 24)

Brest: Bizo, Lala, Šardone, Kulibarli, Haidara, Kamara, Les - Melu, Manjeti, Del Kastiljo, Sima, Ajorke.

Leverkuzen: Kovar, Mukijele, Tah, Hinsape, Grimaldo, Palasios, Garsija, Virc, Hofman, Telja, Šik.

17:21

Atalanta - Seltik 0:0

Atalanta: Kameseći, Đimsiti, Hien, Kolašinac, Belanova, De Ron, Ederson, Zapakosta, Pašalić, Retegi, Lukman.

Seltik: Šmahjle, Džonston, Trasti, Skejls, Vale, Engels, Mekgregor, Hatate, Maeda, Kun, Idah.

19:51

50' Umalo gol za Seltik

Levi bek Vale je sjajno šutirao, ali je golman Atalante vrhovima prstiju izbacio u korner.

19:50

49' Atalanta nastavlja sa promašajima

Nema domaćin sreće, ni Lukman ni Pašalić nisu uspeli d anačnu rivala. Ovaj drugi je bio sam, ali je tukao pored stative glave.

19:46

46' Počelo je drugo poluvreme u Brestu i Bergamu

19:30

45' POLUVREME!

Bez golova u Bergamu, nerešeno je i u Brestu - 1:1.

19:28

45' Šmajhel opet čuva Seltik

Retegi je opet šutirao u Šmajhela, potom je i Pašalić bio neprecizan. Neće gol Atalantu koja je 11 puta tukla u gol godtujućeg tima.

19:23

39' GOLLL! Brest je izjednačio na 1:1 (VIDEO)

Les - Melu je strelac! Fenomenalan gol veznjaka domaćeg tima koji je iz prve hvatao jednu odbijenu loptu i smestio je pravo u mrežu posle voleja.

19:22

37' Pašalić promašuje još jednom

Ovoga puta Hrvat je glavom probao da matira Šmajhela! Lopta je otišla iznad gola.

19:13

30' Opet šansa za Virca

Sjajna finta najboljeg igrača Aspirindžija nije krunisana golom, mada je Nemac bio jako blizu.

19:10

26' Neće gol Atalantu

Retegi je našao Zapakostu, odlično dodaćemo, ali ovaj nije uspeo da se upiše u strelce. Domaći tim gazi, samo fali gol.

19:10

24' Zicer za Pašalića

Hrvat je opet mogao do gola, ali mu je Šmahjel odbranio u situaciji jedna na jedan.

19:07

24' GOLLL! Leverkuze vodi 1:0 (VIDEO)

Ko drugi, nego Virc! Odlično je dobio loptu po sredini, namestio se i sa 16 metara tukao direktno u mrežu.

19:01

18' Pašalić pogađa prečku

Nije Hrvat imao sreće psole vazdušnog duela koji je dobio, ali je Seltik imao dosta sreće. Čak ni odbitak Pašalić nije uspeo da ugura u mrežu.

18:58

14' Šmajhel brani šut Lukmana

Najpre je Retegi "za dlaku" zakasno na centaršut, da bi Lukman sa ivice kaznenog prostora šutirao direktno u golmana Seltika.

18:56

10' Šansa za Leverkuzen

Telja je upropastio dobru priliku gostujućeg tima, jer je uputio jedan loš pas. Ipak, Bajer je dobio korner.

18:52

8' Žuti karton za Džonstona u Bergamu

Napravio je defanzivac Seltika faul blizu kaznenog prostoira, morao je da zaustavi opasan napad posle kog, doduše, nije bilo prilike.

18:50

3' Seltik preti

Maeda je napravio slalom u odbrani Atalante, ali je neko u odbrani sjajno reagovao.

18:42

1' Počeli su mečevi u Bergamu i Brestu

18:30

Pogledajte kako izgleda svlačionica Atalante

17:17

Dobrodošli u liveblog

Dobro veče i dobrodošli u live blog posvećen utakmicama 3. kola Lige šampiona koje se igraju od 18.45 minuta. Atalanta će dočekati Seltik, dok će Bajer Levrkuzen gostovati Brestu u Francuskoj.