Kako ovo nije gol? Real za 3 sekunde 2 puta pogodio prečku protiv Dortmunda

M. M.
M. M.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Potpuni šok doživeli su igrači Reala, aktuelni šampioni Evrope, jer su posle prvog poluvremena gubili od Borusije iz Dortmunda na svom terenu rezultatom 2:0.

Malen i Gitens su u 30. i 34. minutu tresli mrežu koju čuva Tibo Kurtoa, dok je Real samo dva minuta kasnije mogao u potpunosti da se vrati u meć.

Prosto je neverovatno kako madriđani nisu postigli gol u 36. minutu nakon što su dva puta za tri sekunde pogodili prečku.

Nju je najpre tresoa Rodrigo, a na odbijenu loptu je natrčao Belingem i opet pogodio okvir gola Gregora Kobela.