"Da vam kažem iskreno...": Prva Šerifova reakcija posle teškog poraza Zvezde od Monaka

M. M.
S. J.
M. M. S. J.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Bio je Šerif Endijae možda i najbolji igrač Crvene zvezde protiv Monaka, postigao je i jedini gol iz penala koji je sam iznudio, ali je to bilo nedovoljno za crveno-bele da izbegnu ubedljiv poraz.

Zvezda je bila ravoparavn rival na poluvremenu, ko zna šta bi se desilo da nije primila gol u 4. minutu nadokande prvog poluvremena, da bi do kraja dobili još tri za konačnih 5:1.

A što se tiče Šerifa, nije bio previše pričljiv posle utakmice.

- Da vam kažem iskreno, ne znam šta bih rekao. Razočaran sam, ceo moj tim je razočaran. Ali to je fudbal, moramo da idemo dalje. Kada se vratimo u Beograd imaćemo sastanak i detaoljnu analizu da vidimo šta moramo bolje.