Da li je Crvena zvezda oštećena za penal protiv Monaka u Ligi šampiona? Sudija nije ni pogledao VAR...

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 16

Fudbaleri Crvene zvezde se nalaze u veoma teškoj i nezgodnoj situaciji, pošto na poluvremenu gube sa 2:1 na gostovanju Monaku u Kneževini. Ipak, rezultat je mogao biti i drugačiji, da je sudija pogledao VAR u jednom momentu.

Crvena zvezda nije počela najbolje meč, primili su gol u 21. minutu kada je Takumi Minamino savladao Marka Ilića, a samo pet minuta kasnije je stiglo izjednačenje preko Šerifa Endiajea sa bele tačke.

Doduše, Zvezda je nakon toga počela da napada dosta više, a u jednom momentu je moglo da dođe i do novog penala.

Kod kornera, nagažen je Piter Olajinka i oboren u 16 metara, ali glavni sudija Tobijas Štiler nije ni pogledao VAR. Nakon toga, Zvezda je smiraj prvog poluvremena primila i novi gol, te je tako otišla na poluvreme sa zaostatkom od 2:1.