Uživo Monako - Zvezda: Crveno-beli ekspresno izjednačili iz penala

≫
  • 11

Činjenice

• Fudbaleri Monaka dočekuju Crvene zvezdu sa početkom u 18:45 na stadionu "Luj II"

(Minamino 21 - Šerif 27 pen)

Monako: Majecki, Vanderson, Singo, Kerer, Enrike, Zakarija, Kamara, Akliuš, Minamino, Ben Segir, Embolo.

Zvezda: Ilić, Olajnika, Điga, Spajić, Seol, Elšnik, Krunić, Maksimović, Silas, Duarte (Dalsio 6), Endijae.

19:28

44' Šerif se žali na povredu

Nagazio je Zakarija napadača Zvezde posle kornera, ali ništa od penala. Doduše, bila je konsultacija sa VAR sobom.

19:27

43' Nova šansa za Zvezdu

Korner za crveno-bele nakon što je Maksimović pritisnuo Zakariju. Điga je pokušao, bez uspeha.

19:20

36' Novi korner za Monako, ukupno četvrti

Enrike je ubacio, opet s desne strane, ali se Zvezda nekako odbranila.

19:10

27' GOLLLL! Zvezda je izjednačila na 1:1

Šerif je strelac za 1:1. Nad njim je i napravljen penal, a Senegalac je bio siguran sa bele tačke.

19:09

25' Penal za Zvezdu

Kerer je napravio faul, pokupio je Šerifa i dileme nije bilo. Prethodno je Singo promašio loptu, a napadač Zvezde je sam ušao u kazneni prostor.

19:04

21' GOLLL! Monako vodi 1:0 (VIDEO)

Strelac je Minamino, nema ofsajda. Jeste VAR proveravao, ali je činjenica da je Silas ostao na desnoj strani. Za Japanca nije bilo problema, samo je plasirao loptu pored Ilića.

19:02

18' Opet problem za Zvezdu posle kornera

Embolo je ovoga puta šutirao pored gola, psole kornera sa desne strane.

18:57

13' Uh, kakva prilika za Zvezdu

Dalsio je zamalo bio kratak, te je jedan od odbrambenih igrača stigao da izbaci loptu u korner. Silas mu je sjajo dao loptu u prazan prostor.

18:54

10' Još jedna šansa za Monako

Kerer je posle kornera tukao glavom pored gola. Uhvatio se trener domaćeg tima za glavu, svestan je bio kakva je ovo prilika za njegpov tim bila.

18:51

6' Veliki problem za Zvezdu - povredio se Duarte

Kakav udarac za crveno-bele na startu meča, umesto povređenog Duartea, u pitanju je zadnja loža, ulazi Dalsio.

18:50

5' Šansa za Zvezdu

Olajinka je sa nekoliko metara tukao glavom direktno u Majeckog.

18:48

4' Monako promašio zicer

Čude se domaći navijači kako ovo nije gol, Ben Sehir je bio sam na nekoliko metara i šutirao je preko gola.

18:46

2' Korner za Zvezdu

Ništa od šanse za crveno-bele, Spajić je napravio faul u skoku.

18:45

1' Počeo je meč Monako - Zvezda

18:42

Sve je spremno za meč u Monte Karlu

Zvezda traži prve bodove u Ligi šampiona, i to na mestu gde je pre dve godine ubedljivo poražena sa 4:0. Himna Lige šampiona je završena.

18:31

Pogledajte dolazak igrača Zvezde na stadion

17:38

Da li vas je Milojević iznenadio postavom?

Na papiru stoji da će Duarte igrati po boku, ali je činjenica da ni on ni Šerif nisu bočni napadači - već centralni. Ostaje da se vidi da li će Olajinka igrati desnog beka ili će on i Silas igrati na pozicijama ving bekova, a Seol, Spajić i Điga kao trojka pozadi.

17:29

Sastavi Monaka i Zvezde

Zvezda: Ilić, Olajnika, Điga, Spajić, Seol, Elšnik, Krunić, Maksimović, Silas, Duarte, Endijae.

Izjava Vladana Milojevića pred meč sa Monakom

- U prve dve utakmice protiv Benfike i Intera smo napravili dosta individualnih grešaka, svih šest golova primljeni su na taj način. Biće grešaka i protiv Monaka, ali moramo da ih smanjimo na minimum - rekao je Milojević i dodao:

- Činjenica je da su igrači pravili greške koje ne smeju. Intenzitet igre u našem prvenstvu i u LŠ su nespojive stvari. Analizirali smo, da budemo mnogo mudriji. Nijedan igrač nije želeo da pravi greške, tu gde je pravio, moramo da ih smanjimo. Igramo protiv rivala koji je snažan, igra jak presing, rekao bih francuska ekipa sa nemačkim stilom.

16:56

Dobrodošli u lajv blog!

Beogradski crveno-beli će protiv Monaka probati da krenu stopama omladinaca, koji su tokom dana odigrali 1:1. Naravno, navijači maštaju i o pobedi...