Milan vratio Strahinju Pavlovića u tim i odmah dobio: Rosoneri sa igračem manje bolji od Udinezea

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Milana slavili su protiv Udinezea sa 1:0 u meču 8. kola Serije A, čime su upisali i prvi trijumf nakon dva neuspeha u svim takmičenjima. Ovo je ujedno i prvi meč da startuje Strahinja Pavlović, nakon upravo dve utakmice.

Milan je odlično počeo utakmicu, poveo je već u 13. minutu preko Čukvuezea, ali se potom 16 minuta kasnije desilo i nešto veoma loše. Rejnders je dobio crveni karton u redovima crveno-crnih, te je na cedilu ostavio svoje fudbalere čitavih 60 minuta.

Moglo je sve da bude gore po Milan, pošto je Ehizibue postigao gol u nadoknadi prvog poluvremena, ali je isti poništen zbog ofsajda.

Udineze je u drugom poluvremenu nastavio da napada, ali od devet šuteva, nijedan nije išao u gol, te su Rosoneri sačuvali sva tri boda.