Mačva u krizi: Drugi vezani poraz za Šapčane, sutra mogu da "izgube" prvo mesto u Prvoj ligi Srbije

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Mačve iz Šapca doživeli su večeras drugi uzastopni poraz u Prvoj ligi Srbije, pošto su u 11. kolu izgubili od Inđije u gostima minimalnim rezultatom - 1:0 (1:0).

Jedini gol viđen je u ranoj fazi utakmice, kada je Stojanović u 8. minutu matirao golmana Šapčana.

Tako je još uvek aktuelni lider Prve lige Srbije upao u manju krizu, jer je u prošlom kolu poražen od Javora kod kuće i sutra bi mogao da izgubi prvu poziciju na tabeli, ako Mladost GAT bude slavila protiv Smedereva kod kuće.

Voždovac je prekinuo seriju poraza, pošto je kod kuće bio bolji od Grafičara iz Beograda - 2:1.

Strelci za domaće bili su Petrović u 33. minutu i Milosavić u 70. minutu, dok je u 38. minutu Embup postigao pogodak za goste.

Najefikasniji meč viđen je u Sremskoj Mitrovici, gde je Radnički savladao Vršac sa 4:2 i tako došao u "komšiluk" svom rivalu na tabeli, Zemun je bio ubedljiv protiv Borca iz Čačka (3:0), dok su na preostala dva meča viđeni remiji.

Trajal i Sloven iz Rume su igrali 1:1, baš kao i Sloboda i Dubočica u Užicu.