Forma je prolazna, klasa je večna! Pogledajte majstoriju Mitrovića za 2:0 protiv Švajcarske

S. J.
S. J.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 12

Fudbalska reprezentacija Srbije dočekala je u Leskovcu selekciju Švajcarske, u okviru trećeg kola A divizije Lige nacija.

Odlično je Srbija ušla u meč, što su Orlovi uspeli da krunišu vođstvom u 46. minutu, kada je Niko Elvedi posle prekida postigao autogol.

To je dalo krila našim fudbalerima, koji su i od starta drugog poluvremena krenuli jako na gol Švajcaraca.

To se isplatilo u 61. minutu, posle fenomenalnog pogotka najboljeg strelca u istoriji naše rerezentacije - Aleksandra Mitrovića.

Zdjelar je poslao pas u prostor za Mitrovića, naš napadač uspeo je da je stign, a onda je usledila prava minijatura.

Ušao je iskosa u kazneni prostor, a onda se izborio za poziciju, i "ispalio projektil" u dalji ugao, pored nemoćnog Kobela.