Kako se provukao Zvezdin rival u Ligi šampiona: Bosanac promašio penal i dao gol u 100. minutu utakmice!

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Štutgarta dopustili su sebi da u 100. minutu meča "izvlače" krompire iz vatre na utakmici protiv Hofenhajma! Na kraju je rival Zvezde u Ligi šampiona ipak uspeo da izvuče bod protiv svog rivala i to pogotkom bosanskog penala Ermedina Demirovića - 1:1 (0:1).

Da stvar bude još luđa, bosanski fudbaler je prvo promašio penal, odnosno odbranio mu ga je golman Hofenhajma, da bi posle toga naleteo na loptu ipak postigao pogodak.

Na taj način je Štutgart uzeo bod, ali se još jednom potvrdilo da ne deluje tako ubedljivo ove sezone, pošto na drugoj reprezentativnoj pauzi ima skor od dve pobede, tri remija i jednog poraza sa devet bodova u sredini tabele.

A Hofenhajm je među najslabijim timovima Bundeslige, pošto je na 16. mestu sa samo četiri boda...

Ipak, ispostaviće se da je Gendri u 45. minutu na asistenciju Kramarića šokirao učesnika Lige šampiona toliko da ovaj nije mogao da se oporavi dovoljno da dođe do pobede.

Uzdrmano deluje Štutgart i videćemo da li će naći pravi put do duela sa Zvezdom.