Kao da je duh Ronaldinja ušao u fudbalera Voše: Ne znamo kada smo videli ovakav gol i dribling u Srbiji

S. T.
S. T.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Fudbaleri Vojvodine ostvarili su veliku pobedu na gostovanju u Subotici protiv Spartaka (0:4), ali će se sigurno više nego o rezultatu pričati o spektakularnom pogotku koji je za goste postigao Seri.

Bio je to treći gol po redu za Vošu, postignut u 59. minutu, a Seri je uradio apsolutno sve sam!

Prvo je fenomenalnim driblingom, koji zaista dugo nismo videli na terenima Superlige Srbije izbacio jednog od odbrambenih fudbalera Spartaka, a zatim je to uradio još jednom!

Nakon svega, krenuo je kao čunjeve da zaobilazi još dvojicu igrača Spartaka, pre nego što je imao otvoren pogled ka golu i posle čega je zatresao mrežu.

Prethodno je Vojvodina došla do prednosti sa penala golom Delea u 6. minutu, a u 39. minutu je Seri na asistenciju Petrovića uspeo da duplira prednost Novosađana.

U međuvremenu je zbog nespretnog starta isključen Prijović u Spartaku i to nakon što je reagovao VAR u 27. minutu.

Do kraja meča je Kokanović postigao još jedan dosta lep pogodak za Novosađane i time je postavio konačan rezultat u 73. minutu.

Vojvodina se sada popela na sedmo mesto, pošto ima 15 bodova, dok je Spartak tek na 14. mestu sa osam.