Ajntraht šokirao Bajern u 94. minutu u spektakularnom meču sa 6 golova!

D. U.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Ajntrahta i Bajerna iz Minhena remizirali su (3:3) u 6. kolu Bundeslige u spektakularnom meču.

Omar Marmuš je bio heroj Ajntrahta jer je postigao dva gola i imao asistenciju, a dao je i gol za bod u 94. minutu.

Bajern je dobro počeo meč golom Kim Min Džaea u 15. minutu, ali su Marmuš i Ekitike golovima doneli prednost Ajntrahtu, ali je Bajern u 38. minutu izjednačio preko Upamekana.

Kada je Olise u 53. minutu vratio prednost Bajernu, mnogi su pomislili da će Bavarci doći do pobede, ali je Ajntraht u poslednjim minutima meča došli do gola i boda koji je veliki kao pobeda.