FK Crvena Zvezda - FK Vojvodina Foto: Nikola Tomić

• 4

Činjenice

• Meč se igra na stadionu Lagator u Loznici
  • Arbitar je Jovan Šegrt
  • Ekipe su do sada odigrale dve međusobne utakmice obe je u svoju korist rešila Zvezda prošle sezone, sa 2:0 i 2:1.
  • Zvezda je trenutno lider na tabeli sa 25 bodova uz dva meča manje, dok je IMT na 15. mestu sa osam bodova.

Uživo

Najnovije
20:22

65' Zvezda ponovo vodi!

Milan Rodić uspeva da se iskupi! Posle kornera se najbolje snašao i poravnao rezultat.

20:13

55' Šok u Loznici! IMT izjednačio protiv Zvezde golom skoro sa pola terena!

Joan Kourt je strelac za IMT! Iskoristio je kiks Rodića i to što je Glazer izleteo daleko izvan kaznenog prostora, uputio je šut sa preko 40 metara i postigao fenomenalan gol.

20:11

53' Duarte promašio zicer za 2:0!

Bruno Duarte je imao veliku priliku, odlično je proigran sa leve strane, dobio je zicer situaciju, ali je očajno šutirao!

20:06

48' Preti IMT preko kornera, Glazer sigurno interveniše

20:06

46' Počelo je drugo poluvreme!

19:46

45' Kraj prvog poluvremena!

19:41

40' Nova stativa Zvezde!

Duarte je dobro šutirao izvan kaznenog udarca, ali je pogodio stativu!

19:36

35' GOOOL! Zvezda vodi preko Milsona!

Krilo Zvezde je probilo po levoj strani i "špicem" u bliži ugao matirao golmana IMT-a.

19:25

23' Neviđene dve šanse za Zvezdu!

Duarte je imao dobar prodor uposlio je Milsona koji je imao sjajnu šansu, ali je izblokiran, kasnije je Maksimović naleteo na loptu, ali je i njega izblokirao neko od igrača IMT-a.

19:23

20' Prucev preti!

Prucev je pokušao udarcem izvan kaznenog prostora, ali je Vukliš sjajno reagovao i odbranio njegov udarac.

19:15

14' Šansa za Duartea!

Dalsio je imao nekoliko dobrih poteza, uposlio je Duartea koji je izašao sam pred gol IMT-a, ali je šutirao direktno u golmana i propala je šansa.

19:10

10' Stativa za Milsona!

Najveću šansu za sada je na meču imao Milson koji je pogodio stativu, sada je Zvezda imala i korner, ali je lopta otišla pored gola.

19:05

1' Počeo je meč

Utakmica između IMT-a i Crvene zvezde je počela.

18:09

Dobrodošli!

Crvena zvezda u 11. kolu Superlige gostuje IMT-u u Loznici, a trener Vladan Milojević je "promešao" karte, te su se u startnih 11 vratili Rodić, Prucev, Kanga, Dalsio, Milson i Duarte. Od starta je ponovo tu i Andrija Maksimović, novopečeni reprezentativac Srbije.