Ludnica u Kruševcu! Napredak golom u 92. minutu iz kornera slomio Novi Pazar i došao do pobede

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Napretka uspeli su da na neverovatan način dođu do pobede na svom terenu u Kruševcu, pošto su danas u ranom terminu bili bolji od Novog Pazara golom koji su postigli u nadoknadi vremena iz kornera - 2:1 (0:1).

Iako su gubili na poluvremenu, domaći su pronašli način da na kraju upišu jako važna tri boda i da malo pobegnu od mesta u donjem domu tabele.

Poveo je Novi Pazar golom Antvija na asistenciju Ljajića u 45. minutu, što je bio pravi šok za domaćina, ali su fudbaleri Napretka brzo odgovorili po povratku sa odmora.

Bastajić je uspeo da donese izjednačenje u 49. minutu susreta i nekako je delovalo da ćemo na kraju videti podelu bodova.

Međutim, nakon izvedenog kornera u nadoknadi vremena loptu je na glavu Krstića spustio Bukorac, a ovaj je uspeo da postigne gol.

Napredak posle ovakvog ishoda ima 12 bodova i 12. je na tabeli, dok je Novi Pazar na 14 na osmom mestu.