Ovaj momak se ne zaustavlja! Majstorija srpskog napadača za pobedu, pogledajte kako je "zakucao" loptu u mrežu

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros na svom terenu ekipu Ostina rezultatom 2:1 u meču MLS lige.

Domaći tim je poveo u 31. minutu pogotkom Gabrijela Peća. Ostin je do izjednačenja stigao golom Sebastijana Driusija u 55. minutu.

Pobedu LA Galaksiju doneo je srpski reprezentativac Dejan Joveljić u 76. minutu. Zaista majstorski se snašao srpski napadač, koji je primio loptu, sjajno se okrenuo, a onda u stilu najboljih svetskih napadača "zakucao" loptu pod prečku.

On je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamenjen je u osmom minutu nadoknade vremena. Joveljić je u dosadašnjem delu sezone u MLS ligi postigao 15 golova.

Ostin je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 13. minutu nadoknade vremena isključen Giljerme Biro.

Fudbaleri LA Galaksija se nalaze na prvom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 64 boda. Ostin je na desetoj poziciji sa 39 poena.

LA Galaksi će u narednom kolu gostovati Hjustonu, dok će Ostin dočekati Kolorado.