Raspucane ekipe u Premijer ligi: Na jednom meču viđeno 8 golova, Arsenal i Siti preokretima došli do pobeda

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nastavljena je Premier liga, a pet utakmica je donelo čak 23 gola! Najzanimljivije je bilo u Brentfordu, gde je domaćin slavio protiv Vulverhemnptona sa 5:3, a pobede su ubeležili i Arsenal, Lester, Mančester siti i Vest Hem.

Daleko najzanimljivije je bilo na meču Brentforda i Vulverhemptona, gde je domaćin slavio sa ogromnih 5:3 u pravoj goleadi koja je počela već od drugog minuta ovog susreta. Da stvari budu još zanimljivije, već je u 4. minutu meča bilo 1:1.

Do poluvremena je viđeno još četiri gola, da bi u drugom pala i nova dva. Ovaj meč je bio i najinteresantniji, dok je dosta zanimljivo bilo i u Mančesteru na meču Sitija i Fulama. Ekipa iz Londona je povela, ali je potom Siti sa tri gola preokrenuo.

Pri samom kraju meča je Fulam postigao i gol za 3:2, ali nije imao snage za preokret. Još jedan preokret je viđen i na meču Arsenala i Sautemptona, gde su "Sveci" poveli, ali je potom usledila kanonada Arsenala koji je postigao tri gola.

Vest Hem je bio raspucan protiv Ipsviča (4:1), a Lester je sa minimalcem slavio protiv Bormuta.