FK Mladost-FK Partizan Foto: MN Press/mi

Uživo Partizan - Tekstilac: Pogodio i Zahid, crno-beli imaju dva gola prednosti!

S. J.
S. J.

≫
  • 3

Činjenice

• Glavni sudija meča biće Predrag Janjuš.
  • Partizan je pre ovog meča bio sedmi na tabeli sa 14 bodova, dok je Tekstilac bio na 12 mestu, sa tri boda manje.
  • Ovaj duel biće prvi međusobni susret ikada crno-belih i novajlije u SLS.

Uživo

Najnovije
17:51

Partizan - Tekstilac 3:1 (39' Zubairu, 46' Davidović, 52' Natho, 61' Zahid )

19:55

GOOOOL!

62. minut - GOL! Gajas Zahid je pogodio! Veliki posao odradio je Aldo Kalulu, koji je asistirao, a Zahid je u padu, iz dosta teške pozicije uspeo da pošalje loptu u mrežu.

19:51

Nesmotren start Vasića!

58. minut - Dobio je žuti karton Vasić, nakon što je laktom u lice udario Grimalda. Umesto njega na teren je ušao Aldo Kalulu.

19:45

GOL!

52. minut - Gol je! Bibars Natho je strelac! Šutirao je Natho u padu nakon jednog "odbijanca", a lopta je odskočila i završila u mreži.

19:37

Počinje drugo poluvreme!

46. minut - Drugi deo meča upravo počinje!

19:22

Poništen prelep gol Zubairua

47. minut - Poništen je gol Zubairua1 Sjajno je pogodio fudbaler Partizana sa ivice kaznenog prostora, ali je prethodno bio u ofsajdu, te je pogodak poništen.

19:20

GOOL!

45. minut - Izjednačenje! Ivan Davidović je bio precizan sa bele tačke, nakon što je prethodno Antić rukom odneo loptu u kaznenom prostoru.

19:14

Velika šansa za 2:0!

42. minut - Bio je sebičan Jovanović! Mogao je da uposli Grimalda koji je bio sam na drugoj strani, ali hteo je sam da završi Jovanović i promašio.

19:11

GOOOL!

39. minut - Gol je! Poveo je Partizan! Zahid je proigrao Zubairua koji je utrčavao, i uspeo u trku da zatrese mrežu.

19:02

Velika šansa za goste!

30. minut - Ukačukvu je prvo probao iz okreta, a onda je izblokiran i Davidović! Bila je ovo sjajna prilika za goste.

18:59

Mirno za sada

28. minut - Partizan je dosta konkretniji, ali nema promene rezultata još  uvek.

18:42

Zahid je probao!

11. minut - Zakasnio je Zahid malo sa udarcem, te ona odlazi preko gola. Dosta sreće za goste sada.

18:38

Prvi žuti karton!

7. minut - Skrobonja je proklizao i pokupio Zubairua, zbog čega je zaradio karton žute boje.

18:35

Velika prilika!

3. minut - Odlična je ovo prilika bila za crno-bele! Posle gužve pred golom, Ilić je probao u gužvi, ali brani golman gostiju, a onda je Grimaldo promašio čitavu loptu.

18:30

Pred početak minut ćutanja

Uoči početka susreta, održan je minut ćutanja u znak odavanja počasti  jednom od najboljih fudbalera Partizana u istoriji, Marku Valoku, koji je preminuo 29. septembra ove godine.