S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Odigrane su preostale utakmice prvog kola ligaškog dela Lige Evrope, a gledali smo zaista sjajan fudbalski program.

Najveće iznenađenje videli smo svakako u Švedskoj, gde je Elfsborg šokirao Romu i slavio sa 1:0.

Jedini gol videli smo u 44. minutu, kada je Baido sa penala savladao golmana gostiju.

Elfsborg - Roma Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Liona bili su ubedljivi u Škotskoj, protiv Rendžersa, gde su slavili sa 4:1.

Srpski fudbaler Nemanja Matić na terenu je proveo 28 minuta, pošto se povredio pa je morao van terena.

Pogađali su redom za goste Fofana, Lakazet u dva navrata i onda ponovo Fofana, dok je jedini gol za Rendžers postigao Lorens.

I PAOK za koji igra naš Andrija Živković, poražen je od FCSB kod kuće sa 0:1.