Liga konferencija u najboljem izdanju: Osam golova u Belgiji, Legija šokirala Betis

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Odigrano je osam mečeva u prvo kolu Lige konferencija u terminu od 18.45, a videli smo zaista zanimljive utakmice.

Najviše pogodaka, čak osam viđeno je u Belgiji, na meču Serkl Briža i Sent Galena, koji je pripao domaćima sa 6:2.

Već nakon prvog poluvremena, bilo je jasno da će domaći slaviti, posle pogodaka Minde, i Denkija, koji je dva puta pogađao mrežu gostiju.

Upravo je pomenuti Denki uspeo u 54. minutu da dođe do het trika, da bi Čobot smanjio četiri minuta kasnije.

Ipak, onda je na scenu stupio Ger Magni, koji je pogodio prvo u 63, a onda i u 68. minutu, dok je konačan rezultat postavio Mambimbi u 81. minutu.

Najveće iznenađenje viđeno je svakako u Varšavi, gde je Legija slavila protiv Betisa sa 1:0.

Bili su gosti favoriti u ovom meču, ali je jedini gol bio delo Stivija Kapuadija, za erupciju oduševljenja domaćih.