Uživo Astana - TSC: Domaći vode, tim iz Bačke Topole tri puta pogodio prečku!

• 0

Činjenice

• Glavni arbitar na meču biće Oliver Reitala iz Finske.
  • Susret se igra u Almatiju.
  • Domaći su favoriti te je kvota na pobedu Astane 1.67, na nerešen ishod je 3.70, dok je na TSC čak 5.50.

Uživo

Najnovije
17:30

Astana - TSC 1:0

20:10

Đakovac mora van terena!

68. minut - Mora van terena Ifet Đakovac... Dobio je vrlo nezgodan udarac u glavu, i odmah je pokazao da ne može da nastavi. Veliki problemi za TSC sada.

19:53

Velika šansa za domaće!

51. minut - Kamara je sada šutirao preko gola iz odlične pozicije. Dosta sreće za TSC!

19:49

Opet prečka!

47. minut - Ponovo prečku pogađa TSC! Ovog puta je Ćirković šutirao u dalji ugao, ali ponovo okvir gola spasava domaće.

19:47

Počinje drugo poluvreme!

46. minut - Drugi deo meča upravo počinje!

19:32

Poluvreme!

45. minut - Završeno je prvo poluvreme! Utisak je da je TSC zaslužio makar izjednačenje, prema onome što smo videli, ali ipak dosta sreće za domaće.

19:26

Prečka ponovo!

42. minut - Ifet Đakovac pogađa prečku! Kakav je ovo projektil bio... Ipak, sreća na strani domaćih ponovo.

19:15

Prečku pogađa Pantović!

31. minut - Veliku šansu imao je Pantović! Došao je do pozicije za udarac, pre svega na svoj individualnui kvalitet i šutirao, ali prečka je bila saveznik domaćih.

19:11

Velika prilika za domaće!

27. minut - Au, kakva prilika za Astanu! Kamara je probao posle "odbijanca" u kaznenom prostoru, ali mnogo sreće za Ilića i TSC.

19:02

GOOOL!

15. minut - Sjajno je reagovao Jan Vorogovski posle kornera, i glavom asistirao za Kazukolovasa, koji je uspeo da savlada Ilića.

18:51

Prvi karton!

7. minut - Dobio je žuti karton Jovanović, zbog nešto grubljeg starta.

18:45

Dobra šansa za TSC!

1. minut - Već je zapretio TSC, imali su dobru priliku pred golom, čak su tražili i penal, ali ništa od toga.

18:43

Meč počinje!

1. minut - Susret upravo počinje!