Uživo

Najnovije
20:24

Fejenord ponovo vodi, opet autogol Đirone!

Novi autogol Đirone i ponovo Fejenord vodi! Ladislav Krejči je ubacio loptu u svoju mrežu u 79. minutu za totalni šok navijača domaćeg tima u istorijskom meču.

Đirona izjednačila!

Doni van de Bek izjednačio rezultat na 2:2 u Đironi u 73. minutu!

20:12

Drugi promašen penal u Đironi, ovoga puta domaćin!

Brajan Hil je odlično probio po desnoj strani, centrirao je, a golman Fejenorda je uhvatio loptu, ali ju je ispustio, a onda faulirao Miovskog. On je i preuzeo odgovornost, ali mu je Velenrojter odbranio udarac.

19:56

Đirona je izjednačila!

Veliko slavlje viđeno je u Đironi u 50. minutu, kada je David Hancko zatersao svoju mrežu, ali je Van de Bek bio u ofsajdu kada je dobio loptu u prostor i zbog toga je VAR reagovao i poništio pogodak.

19:52

Atalanta nastavlja da razbija Ukrajince!

Atalanta vodi sa 3:0! Belanova je strelac na asistenciju Zapakoste! Miriše na ozbiljan debakl Ukrajinaca!

19:34

Poluvreme u Đironi

Bilo je ovo ludih 45 minuta u prvom meču za Đironu na svom stadionu u Evropi ikada. Gosti iz Roterdama vode sa 2:1, a moglo je da bude i ubedljivije.

19:32

Atalanta vodi sa 2:0!

Ademola Lukman je na isteku prvog poluvremena postigao novi gol za Atalantu! U akciji je učestvovao i Lazar Samardžić, koji je pokrenuo akciju, zatim uposlio Kolašinca, koji je "zavrnuo" na peterac, gde je spremno čekao Lukman i postigao gol za 2:0.

19:23

Gazaniga brani penal Uedi!

Imao je Fejenord veliku šansu da povede sa 3:1, ali je Ajase Ueda promašio penal, odnosno odbranio mu je Paulo Gazaniga koji je sačuvao nadu Đirone.

19:20

Fejenord vodi u Đironi!

33. minut: Fejenord je režirao potpuni preokret i vodi! Antoni Milambo je iskoristio sjajnu asitenciju Igora Paišaa i matirao je golmana Đirone.

19:09

Vode Atalanta i Đirona!

Veliko slavlje u Đironi, gde je David Lopez postigao istorijski prvi gol za Đironu u Evropi! Gotovo u isto vreme, Atalanta je povela preko Đimšitija protiv Šahtjora.

18:53

Velika šansa za Đironu!

Cigankov je u 6. minutu imao veliku priliku, izašao je sam pred golmana Fejenorda, ali je Timon Velenrojter fenomenalno reagovao.

18:47

Počele su utakmice u Đironi i Gelzenkirhenu

Šahtjor i Atalanta su počeli meč u Gelzenkirhenu, jer zbog stanja u Ukrajini šampion ove zemlje igra na neutralnom terenu, a takođe je počeo i meč u Đironi, što je prvi meč u Evropi za ovaj tim i nesumnjivo je ovo istorijski dan za ovaj tim.

18:07

Startne postave za Šahtjor - Atlanata: Lazar Samardžić u startnih 11

18:06

Postave za Đirona - Fejenord: Hvang u startnih 11

17:52

Dobrodošli!

Pred nama je novih devet utakmica Lige šampiona u okviru drugog kola. Počećemo sa praćenjem uživo od 18.45, kada se sastaju Đirona i Fejenord, kao i Šahtjor i Atalanta.