OFK Beograd - FK Partizan Foto: MN Press

Uživo Mladost - Partizan: Evrogol Stefana Kovača, crno-beli idu ka pobedi!

• 5

Činjenice

• Duel između Mladosti i Partizana na programu je od 17 časova.
  • Pomenuti meč sudi Nenad Minaković.
  • Posle poraza od Crvene zvezde, trener Partizana Aleksandar Stanojević podneo je ostavku na tu funkciju, a njegovo mesto zauzeo je Savo Milošević. Ipak, ekipu iz Humske će na ovom meču predvoditi pomoćni trener Branko Vukašinović.

Uživo

Najnovije
15:57

Mladost - Partizan 1:2 (Aleksandar Pejović 45'/Ilić 12', Đorđe Jovanović 26', Stefan Kovač 57')

18:17

57' Kakva golčina!!!

Kakav gol je sada postigao Stefan Kovač. Prvo je Nemanja Trifunović odlično šutirao sa leve strane i pogodio prečku, da bi se nakon toga lopta odbila do Stefana Kovača koji je fenomenalnim udarcem sa dvadesetak metara savladao Stamenkovića.

18:15

56' Izmena u ekipi Partizana

Odlučio se trener Partizana Branko Vukašinović za dvostruku izmenu, u igri su Stjepanović i Trifunović, dok teren napuštaju Ovusu i Kalulu.

18:12

54' Prva javna opomena na meču

Strelac pogotka Aleksandar Pejović zaradio je javnu opomenu zbog faula nad Mihajlom Ilićem.

18:03

46' Počelo je drugo poluvreme

Krenuo je drugi period igre u Lučanima.

17:54

45' Goooool!

Siguran sa linije penala bio je Aleksandar Pejović. Mladost smanjuje vođstvo Partizana.

17:48

45' Penal za Mladost!

Smušena intervencija odbrane Partizana. Mujakić je nespretno reagovao i faulirao Krsmanovića za najstrožu kaznu.

17:43

43' Dve velike šanse za goste

Defanzivac Partizana Aleksandar Filipović  oprobao je udarac sa nekih dvadesetak metara, međutim lopta odlazi pored stative. Samo par sekundi kasnije Zubairu se izborio za loptu ali je pogodio prečku.

17:39

40' Zahid pogađa stativu!

Mogao je Partizan da postigne i treći gol. Prošao je Zahid kroz sredinu, oštro šutirao, ali je pogodio stativu i nema promene rezultata.

17:33

32' Opet Jovanović u šansi

Kako igra Partizan u ovim trenucima. Još jedan opasan napad izveli su crno-beli, Zubairu je uposlio Jovanovića, ali je centarfor Parnog valjka loše zahcvatio loptu i šansa odlazi u nepovrat.

17:26

26' Gooooool!

Dupliraju prednost crno-beli, strelac je Đorđe Jovanović. Dobra akcije Partizana, idealan pas poslao je Stefan Kovač, a napadač kluba iz Humske rutinski pogađa gol.

17:23

24' Opao je ritam igre

Opao je ritam igre posle vodećeg gola Partizana. Igra se uglavnom na polovini Mladosti, ali promene rezultata nema.

17:14

12' Gooooool!

Vodi Partizan od 12. minuta. Odlično je korner izveo Nikola Antić, loptu je dočekao Ilić i smestio loptu iza leđa Stamenkovića. Ovo je prvi gol pouzdanog štopera od povratka iz Bolonje.

17:12

11' Preti i Partizan

Prva konkretna akcija crno-belih i umalo da povedu. Đorđe Jovanović je dobio loptu na desnoj strani, stuštio se ka kaznenom prostoru i oštro šutirao, ali Stamenković brani!

17:08

6' Kakva prilika za Mladost!

Umalo da domaćin povede. Ćirković je uspeo da obiđe Jovanovića i uputi udarac ka golu, ali je Mujakić intervenisao u poslednjem trenutku i sačuvao gol.

17:01

1' Utakmica je počela

Počeo je duel u Lučanima, prvi napad ima domaća ekipa

15:55

Pozanti su i sastavi!

Poznati su i sastavi za današnji meč. Evo za koje igrače su se opredelili treneri oba kluba:

Mladost: Stamenković, Andrić, Cvetinović, Joksimović, Udovičić, Pejović, Tumbasević, Ćirković, Ćirić, Ljubomirac, Krsmanović

Partizan: A. Jovanović, Filipović, Ilić, Mujakić, Jurčević, Arijaga, Kovač, Kalulu, Zubairu, Natho, Đ. Jovanović

15:47

Dobrodošli!

Dobro nam došli! Danas ćemo pratiti duel između Mladosti i Partizana u okviru 10. kola Superlige Srbije. Crno-beli su u prethodnom kolu pretrpeli ubedljiv poraz od Crvene zvezde rezultatom 4:0, dok je Mladost pobedom nad Napretkom upisao šesti uzastopni trijumf i popeo se na drugu poziciju na tabeli.