Sreća za Zvezdinog rivala u LŠ: Monako pobedio u 98. minutu i deli 1. mesto sa PSŽ-om u Francuskoj

D. U.
D. U.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Monaka slavili su u 6. kolu Lige 1, pošto su na svom terenu savladali Monpelje sa 2:1.

Junak je bio Lamin Kamara, koji je u 98. minutu dao pobednički gol!

Monpelje je poveo u 16. minutu golom Rabija Nzingule, a na 1:1 je u 32. minutu izjednačio Folarin Balogun posle asistencije Brila Emboloa.

Upravo Embolo je u 98. minutu imao i pravovremeni pas za Kamaru, koji je preciznim udarcem sa oko 16 metara matirao golmana Monpeljea za totalni delirijum navijača na stadionu Luj II.

Monako ovom pobedom nastavlja poteru za Pari Sen Žermenom i izjednačeni su na tabeli sa po 16 bodova iz prvih šest kola.

Podsetimo, Monako je rival Zvezde u Ligi šampiona, a crveno-beli će za manje od mesec dana - 22. oktobra gostovati Monaku.