Zvezdin rival u LŠ izvukao bod u sedmom minutu nadoknade sa igračem manje

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Štutgarta remizirali su sa ekipom Volfsburga u gostima sa 2:2, u okviru petog kola Bundeslige.

Dosta sadržajan meč gledali smo na "Volksvagen Areni", gde su već u prvom poluvremenu viđena dva pogotka.

Poveli su domaći preko Jonasa Vinda u 20. minutu, da bi svega 12 minuta kasnije, Štutgart izjednačio.

Igrao se 32. minut, kada je Enco Milo promašio penal, ali je ipak uspeo to da ispravi, i pogodi mrežu posle "odbijanca".

U 63. minutu, usledili su problemi za goste, pošto je Karazor dobio drugi žuti karton te je isključen, a "Švabe" su ostale sa igračem manje.

Volfsburg - Štutgart Foto: Tanjug/AP

Samo pet minuta kasnije, Amura je doneo prednost Volfsburgu, ali je u samom finišu viđena prava ludnica.

Igrao se sedmi minut sudijske nadoknade, a Mitelštad je asistirao za Deniza Undava, koji je uspeo da zatrese mrežu, i tako donese Štutgartu, koji je imao igrača manje vrlo važan bod.

Podsećanja radi, Štutgart će u Ligi šampiona gostovati Crvenoj zvezdi 27. novembra, a taj meč je na programu od 18.45.