Inter siguran pred Zvezdu! Lautaro Martinez raspoložen pred crveno-bele, "spakovao" dva gola Udinezeu

S. J.
S. J.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Intera savladali su ekipu Udinezea sa 3:2, u okviru šetog kola italijanske Serije A.

Aktuelni prvak Italije, tako je upisao važna tri boda, pred meč sa Crvenom Zvezdom u Ligi šampiona, koji je na programu 1. oktobra u Milanu.

Poveo je Inter već u prvom minutu, kada je Darmijan uposlio Fratezija, koji je poslao loptu u mrežu.

Uspeli su domaći da izjednače preko Kabaselea u 35. minutu, ali je onda na scenu stupio Lautaro Martinez.

Pogodio je argentinski napadač prvo u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi već na startu drugog, u 47. minutu ponovo zatresao mrežu.

Udineze je uspeo samo da smanji preko Luke u 83. minutu, čime je postavljen konačan rezultat.

Inter je ovim trijumfom došao do 11 osvojenih bodova, i nalazi se na deobi prvog mesta, bar trenutno, dok je Udineze na petoj poziciji sa bodom manje.