PSŽ rutinski protiv Rena: Parižani "ispratili" rivala sa tri gola

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su ekipu Rena sa 3:1, u okviru šestog kola francuske Lige 1.

Ponovo su Parižani imali zaista efikasnu utakmicu, i ponovo su uspeli rivali da postignu čak tri pogotka.

Mogli su do prednosti domaći već u trećem minutu, ali je gol Markinjosa poništen zbog ofsajda.

Ipak, to je "ispravio" Barkola u 30. minutu, na asistenciju Dembelea, što je ujedno bio i jedini gol u prvih 45 minuta igre.

U nastavku je pogodio i Li u 58, a onda i Barkola ponovo deset minuta kasnije, dok je Kalimuendo samo postigao "utešni" gol za goste u 73. minutu sa penala.

Parižani su posle ovog kola prvi na tabeli sa 16 bodova, tri više od Marselja i Monaka, koji imaju i meč manje, dok je Ren ostao na osmom mestu sa sedam bodova.