FK Crvena zvezda - FK Železničar Foto: FK Crvena zvezda

Uživo Zvezda - Železničar: Drkušić postigao prvenac, crveno-beli vode!

Činjenice

• Glavni sudija današnjeg duela biće Srđan Jovanović
  • Ovaj duel je "generalka" za Zvezdu pred gostovanje Interu u Ligi šampiona, koje je na programu 1. oktobra
  • Izabranici Vladana Milojevića u ovja susret ulaze nakon ubedljive pobede u 174. večitom derbiju sa 4:0
  • Železničar je u nizu od dva vezana poraza, od Vojvodine (2:0) i od OFK Beograda (1:0)

Uživo

Najnovije
17:53

Crvena zvezda - Železničar 1:0 (34' Drkušić)

20:07

Počelo je drugo poluvreme!

46. minut - Počeo je drugi deo meča!

19:48

Završeno je prvo poluvreme!

47. minut - Gotovo je prvo poluvreme!

19:48

Kakva šansa za Zvezdu!

45. minut - Velika prilika za Pruceva! Izbacio je rivala, namestio se na levu i šutirao, ali preko gola... Sjajna je ovo prilika bila.

19:41

Pao je i Milson

38. minut - Ostao je na travi Milson, nakon što ga je nagazio Milunović. Ipak, brzo se igra nastavila.

19:41

Tražila je Zvezda penal!

36. minut - Pao je Duarte posle duela sa Milikićem, ali procenio je Jovanović da nije bilo dovoljno intenziteta da bi pokazao na belu tačku.

19:37

GOOOOOL!

34. minut - Gol je! Vodi Zvezda! Pogodio je Vanja Drkušić, posle kornera koji je izveo Elšnik! Šutirao je glavom od zemlju, a lopta je od stative završila u mreži nemoćnog Popovića!

19:30

Ponovo Jovanović!

29. minut - Ponovo je Jovanović pokušao iskosa, iako je ovog puta imao i mnogo bolje opcije od šuta, ali želeo je sve sam, te nije bio precizan.

19:22

Prilika za goste!

21. minut - Odličan pokušaj! Jovanović je šutirao iskosa sa ivice kaznenog prostora, a lopta završava pored dalje stative.

19:21

Probao je Duarte

20. minut - Pokušao je Duarte posle utrčavanja, iz gotovo "mrtvog" ugla, ali nema promene rezultata ni ovog puta.

19:15

Mogla je ovo biti odlična šansa za goste!

14. minut - Au, kako se sada spetljao Eze! Imao je otvoren put ka golu, pobegao je čuvarima, ali je i njemu pobegla lopta, te dosta sreće za Zvezdu u ovoj situaciji.

19:08

Velika prilika za Zvezdu!

6. minut - Izgubio je loptu Sanogo, imala je Zvezda kontru, ali ništa od gola. Milikić je startovao nad Duarteom, te je na loptu naleteo Katai, ali je šutirao u spolnji deo mreže.

19:01

Meč je počeo!

1. minut - Počeo je susret na stadionu "Rajko Mitić"!

18:00

Poznati su sastavi!

Ovo su sastavi za današnji meč:

Crvena zvezda: Glazer – Prucev, Điga, Drkušić, Rodić - Krunić, Elšnik - Ilić, Katai, Milson - Duarte.

Železničar: Popović - Jusif, Milikić, Milunović, Konatar - Sanogo, Mitrović - Jovanović, Knežević, Eze - Romanić.

17:48

Dobrodošli!

Dobrodošli u tekstualni prenos utakmice 10. kola Superlige Srbije, između Crvene zvezde i Železničara!