Alvarez sačuvao Čola u 90. minutu protiv Selte: Las Palmas i dalje bez pobede, Viljareal slomio Espanjol

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U Španiji su odigrane i preostale tri utakmice 7. kola La Lige, gde su viđena dva pobednika, dok je jedan meč završen remijem. Atletiko Madrid se spasio u 90. minutu protiv Selte, Las Palmas još ne zna za pobedu, a Viljareal je bio bolji od Espanjola.

Upravo su ove mečeve otvorili u Barseloni, gde je domaći Espanjol sačekao Viljareal i to na odličan način.

Poveo je prvi Espanjol na ovom meču golom Žofrea u 46. minutu, da bi Ajoze Perez izjednačio samo pet minuta kasnije u nadoknadi prvog poluvremena. Isti igrač je za Viljraeal pogodio i u drugom poluvremenu, te je tako postavio konačnih 2:1.

Las Palmas je na svom terenu igrao protiv Betisa i započeli su čak i još bolje. Moleiro je postigao gol u 9. minutu, pa se činilo kao da će Las Palmas konačno nekog dobiti. Međutim, u nadoknadi prvog poluvremena je Đovani Lo Selso postigao gol za 1:1 i tako je ostalo do kraja.

U poslednjem meču kola, Atletiko Madrid je gostovao u Vigu, a uspeli su svog protivnika da slome tek na samom kraju.

Igrao se 90. minut meča, kada je Grizman asistirao a Hulijan Alvarez pogodio za 1:0.