Nedeljković odigrao ceo meč za Aston Vilu i prošao u 4. kolo Liga Kupa

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fubaleri Mančester sitija i Čelsija plasirali su se u četvrto kolo Liga kupa

Aston Vila je prošla u četvrtu rundu Liga kupa pobedom nad Vajkombom rezultatom 2:1, predvođena Emilijanom Buendiom i Džonom Duranom.

Buendia je otvorio meč pogotkom glavom, postigavši svoj prvi gol u seniorskom dresu posle povratka od teške povrede ligamenata. Duran je zatim iznudio penal i uspešno ga realizovao za vođstvo od 2:0, nastavljajući svoju odličnu golgetersku formu. Vajkomb je pružio otpor, a Ričard Kone je postigao počasni pogodak u nadoknadi vremena.

Trener Unai Emeri iskoristio je priliku da pruži šansu mladim igračima, a ceo meč odigrao je Kosta Nedeljković.

Kada je ostalm mečevima reč, fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrto kolo engleskog Liga kupa, pošto su u trećem kolu pobedili Votford rezultatom 2:1.

Golove za Siti postigli su Žeremi Doku u petom minutu i Mateus Nunes u 38. Jedini pogodak za Vodford postigao je Tom Ins u 86. minutu.

Fudbaleri Čelsija takođe su se plasirali u četvrto kolo, pošto su pobedili Berou rezultatom 5:0.

Klub iz Londona do pobede je došao golovima Kristofera Nkukua u osmom, 15. i 75. minutu. Pol Farman je u 28. minutu postigao autogol, u strelce se upisao i Pedro Neto u 48.

Žreb za četvrto kolo održaće se u sredu uveče.