Ni Piskavac nema čarobni štapić: Sloboda iz Užica zakucana za dno Prve lige Srbije, Mladost GAT u seriji

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Slobode iz Užica nastavili su danas sa katastrofalnom serijom rezultata u Prvoj ligi Srbije, pošto su izgubili i četvrti uzastopni duel danas na gostovanju Vršcu minimalnim rezultatom - 1:0 (1:0).

Sloboda je tako sa samo četiri osvojena boda iz osam kola ostala jedina na začelju tabele, dok je Vršac pobedom uspeo da prekine svoj crni niz koji je glasio na šest mečeva bez pobede i tako je stigao do drugog trijumfa.

Pobednički gol postigao je Radosavljević još u 10. minutu utakmice, a to je bio i jedini, pošto je njim postavljen konačan rezultat. Uz tri boda, Vršac se popeo na deveto mesto sa devet bodova.

Mladost GAT nastavila je svoju odličnu seriju rezultata, pošto je na gostovanju pobedila Trajal u Kruševcu takođe minimalnim rezultatom - 0:1 (0:0).

Novosađani i dalje nemaju poraz ove sezone u Prvoj ligi Srbije, pošto im je ovo bila peta pobeda uz tri remija.

Jedini gol postigao je Šušnjar, prošlogodišnji igrač upravo "davljenika" Slobode u 53. minutu utakmice.

U preostalim mečevima viđena su tri remija, Dubočica i Javor, odnosno Smederevo i Zemun odigrali su 1:1, dok su Radnik i Radnički iz Sremske Mitrovice igrali bez golova.