Hit scena u nižim ligama Srbije: Navijači oteli mikrofon od komentatora, nakon gola usledili brojni povici

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

U okviru 6. kola Zonske lige Beograd u Padinskoj skeli su meč odigrali domaći PKB i Mladenovac, inače dva favorita za plasman u viši rang. Utakmica je završena i nerešenim rezultatom (1:1), dok je viđena i jedna pomalo smešna scena.

Inače, ovo je bio ujedno i derbi kola, baš s obzirom na to da se radi o možda i dve najjače ekipe u ovom rangu, zbog čega je vladalo i veliko interesovanje za ovom utakmicom.

PKB je poveo u 67. minutu, a izjednačenje je usledilo samo osam minuta kasnije nakon jednog kornera. Međutim, jedna hit scena se odvila baš u trenucima kada je tim iz Padinske Skele postigao gol za vođstvo, a to se moglo čuti i sa mikrofona.

Naime, prenos ovog meča je bio moguć putem Jutjub kanala "Fudbalski savez Beograda", a u trenucima kada je postignut prvi gol, komentatoru su navijači oduzeli mikrofon, što se moglo i čuti ovom prenosu.

Kako je to sve izgledalo možete pogledati u videu u nastavku teksta.