Haland divljao na kraju derbija, hteo da bije redom, a onda mu je prišao igrač Arsenala: “Ko je sad pa ovaj?”

L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri Mančester sitija i Arsenala podelili su bodove u okviru 5. kola engleske Premijer lige, a taj duel završen je rezultatom 2:2.

"Građani" su poveli preko Halanda u 9. minutu, da bi gostujući sastav golovima Kalafjorija i Gabrijela preokrenuo rezultat i na odmor otišao sa prednošću.

Ipak, izabranike Pepa Gvardiole poraza je spasio Stouns i to u osmom minutu sudijske nadoknade, te tako postavio i konačan retzultat.

Po završetku meča živce je izgubo centarfor Mančester sitija Erlig Haland koji je hteo da se obračuna sa igračima protivničkog tima. Naime, Norvežanin je ušao u raspravu sa Gabrijelom, da bi se u čitavu situaciju uključio mladi fudbaler Arsenala Majls Luis-Skeli.

Halan de našao u čudu, a o tome dovoljno govori i njegovo pitanje.

- Ko je sad pa ovaj - začuđeno je upitao Haland.