Kontra Voše kakvu Srbija ne pamti: Golman asistirao, napadač sprintao kao Bolt, pa izveo najluđu proslavu

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri Vojvodine pobedili su IMT sa 3:0 u Loznici u 9. kolu Superlige Srbije, čime su nastavili sa dobrom formom i došli su na 8. mesto uz meč manje.

Briljirao je dvostruki strelac Kejleb Zadi, koji je u 52. minutu doneo vođstvo Novosađanima, da bi u 65. mintu Marko Poletanović sa bele tačke povisio prednost na 2:0.

Potpuni nokaut usledio je u 69. minutu, kada je Vođa izvela jednu od najsavršenijih kontri koju je srpski fudbal video.

IMT je imao korner, ali je golman Dragan Rosić uhvatio loptu, a zatim odmah pokrenuo protiv-udar.

Video je Zadija koji se zaleteo ka golu rivala iz svog šesnaesterca, rukom ga je uposlio, a brzonogi napadač iz Obale Slonovače je demonstrirao brzinu u najboljem mogućem svetlu.

Takođe i zavidnu tehniku, jer je jednim driblingom izbacio dva protivnička igrača pred kaznenim prostorom, a zatim je savršeno šutirao i matirao golmana IMT-a za konačnih 3:0.

Posebno je gol "začinio" i neobičnom proslavom, jer je simulirao boks sa korner zastavicom, nakon čega je pao na travu.

Pogledajte i sami kako je to izgledalo:

U drugom meču ovog kola Radnički Niš je pobedio Spartak iz Subotice sa 3:2, dok OFK vodi protiv Železničara na poluvremenu sa 1:0.