Ludnica u Leverkuzenu: Šampion Nemačke slavio u sudijskoj nadoknadi u trileru od sedam golova

D. U.
D. U.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Bajer Leverkuzena slavili su protiv Volfsburga sa 4:3 u spektakluarnom meču 4. kola Bundeslige.

Neverovatan meč odigran je na Baj Areni, gde je viđeno sedam golova.

Volfsburg je poveo rano, već u 5. minutu, kada je Mukiele nespretno reagovao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.

Usledio je odgovor Bajera preko Virca, koji je u 14. mintuu izjednačio, da bi Ta u 32. minutu posle prekida doneo domaćinima vođstvo.

Ali, usledio je šok za domaće navijače, kada je Bornou u 37. minutu izjednačio, a Svanberg u sudijskoj nadoknadi doneo vođstvo gostima.

Međutim, početkom drugog poluvremena Hincapi je poravnao rezultat na 3:3.

Dugo je rezultat na semaforu bio takav, a onda je u 93. minutu Viktor Bonifejs doneo šampionu pobedu.