Real nije mogao bez jednog čoveka: Gubili auto-golom Kurtoe, a onda je on ušao na teren

S. I.
S. I.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri madridskog Reala porazili su Espanjol na stadionu "Santjago Bernabeu" rezultatom 4:1, a rezultat bi svakog posmatrača mogao samo da zavara. Posao nije bio nimalo lak...

U prvom poluvremenu se ispromašivao Kilijan Embape, da bi na početku drugog poluvremena vrlo loša reakcija Tiba Kurtoe kumovala golu tima iz Barselone, posle šut Hofre Karerarasa.

Ona je na teren ušao Vinisijus Žunior i po prvi put u 272 meča u dresu Reala kao rezervista upisao i gol i asistenciju.

Najpre je Dani Karvahal poravnao rezultat, zatim je vini namestio pogodak Rodrigu, da bi 78. i sam pogodio nakon dodavanja Embapea. Upravo je Francuz sa bele tačke postavio konačan rezultat i Real je makar održao korak za Barsom.