Majstorski potez bivšeg igrača Zvezde: Zašio gol iz slobodnjaka, usledio šok

L. I.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Lećea remizirali su sa Parmom rezultatom 2:2 u okviru 5. kola italijanske Serije A. Pomenuti duel obeležio je nekadašnji fudbaler Nikola Krstović, koji je u 59. minutu uspeo da postigne pogodak.

Naime, domaći sastav je dobio slobodan udarac na nekih dvadesetak metara od gola, usledio je snažan udarac, loptu je ka golu uputio Nikola Krstović, a ona je završila u mreži za veliku radost navijača na stadionu Via del Mare.

Vredi napomenuti da je prvi pogodak za domaći tim postigao Dorgu, ali je Parma golovima u trećem i šestom minutu nadoknade izborila remi.

Pogodak nekadašnjeg fudbalera Zvezde možete pogledati ovde.