Mašinerija iz Minhena nastavlja da gazi: Bajern razmontirao Verder i zaseo na prvo mesto

L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Bajerna iz Minhena ubedljivo su slavili u ovkiru 4. kola Bundeslige, pošto su na gostujućem terenu savladali ekipu Verdera rezultatom 5:0.

Izabranici Vensana Kompanija su mrežu rivala "otključali" u 23. minutu kada se u strelce upisao Olise. Na 2:0 povisio Musijala devet minuta kasnije, a taj rezultat bio je aktivan i na poluvremenu.

U nastavku su izabranici Vensana Kompanija postigli još tri pogotka, a mrežu rivala pogađali su Kejn, Olise i Gnabri. Mogao je Bajern i ubedljivije da slavi, ali je falilo koncentracije u završnici.

Bavarci nakon četiri kola imaju isto toliko trijumfa, dok je Verder deseti na tabeli sa pet osvojenih bodova.