Kako je moguće da je golman primio gol iz ove pozicije: Nesvakidašnja situacija u Ligi šampiona

S. I.
S. I.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Jedno poluvreme je bilo dovoljno Bajeru iz Leverkuzena da dođe do slavlja protiv Fejenorda od 4:0 u Roterdamu, a domaći navijači bili su besni sa pravom na svoje igrače zbog prikazane igre.

Doduše nije domaćin prepustio loptu rivalu, ali nije koristio šanse, pa je već nakon 45 minuta postavljen konačan rezultat. Florijan Virc se istakao sa dva gola, a potez koji je posebno naljutio navijače dogodio se ne isteku prvog dela meča.

Tada je Timon Velenrojter očajno reagovao nakon lopte koju je u peterac samo uputio Edmond Tapsoba i faktički tako samo prosledio loptu u svoju mrežu... Momak iz Burkine Faso uopšte nije imao nameru da šutira.

Situaciju možete videti ovde.

Ova greška javila se samo dan nakon što je Paulo Gazaniga primio gol kroz noge nakon udarca iskosa, kojim je PSŽ porazio Đironu u Ligi šampiona.