19. septembar 2024 | 22:07

Ono kad se javljaju navijaci propalog FK neprocjenjivo

• Zoran

19. septembar 2024 | 21:40

Prognozirao dam da ce Cr.Zvezda osvojiti ukupno jedan do tri boda u ligi , sad tek vidim da sam pogresio bice to grcevita borba za ukupno osvojrn jedan bod u ligi . Tako ce biti godinama dok se ovi trecerazredni stranci eliminisu iz ekipe a kada se ovi domaci tkz vlasnici zvezde sete da racunaju na domace igrace bice prilicno kasno !!!

• Lale

19. septembar 2024 | 21:36

Šza sam gledao? Jedan klasičan evropski tim ne najvećeg formata ali koji ume da igra i jedan tim skpljen zbrda zdola nedefinisane igre. To što se uzdiže u nebesa po medijima daleko je od pravog stanja a to znači da od neke pobede nema ništa, nerešeno je u domenu SF, slede samo porazi. No neki će profitirati debelo, svoje ionako veliko bogatstvo udvostruči će a narodu će prodavati maglu o istorijskom uspehu i timu boljem od Barija! Zar kod nas ne postoji sudstvo i zatvori? Ili je to samo za siromašne?

• CG

Da je Krunic da gol bio bi Srbin, ovako ce bit oceran u svoju drzavu jer je tudjin, samo iz Srbiju su Srbi, nidje vise kako vele

• Moonem

19. septembar 2024 | 21:29

Ahahahahahahahahahahahahahaha

• 19. septembar 2024 | 22:16

Pp

@Moonem

Šta ćeš jadan, nisi ti kriv...sinoć vam braću izgazili u Minhenu sa 9:2... a Sabah vam je vrhunac postojanja.

• Crni

FK RED TINTO izgubi, bolje i nisu zasluzili sa tolikim parama upumpanim od drzave doveli nikakve igrace

• Mire

19. septembar 2024 | 21:22

Lep poraz baš lep ohrabrujući.. Benfika nikada slabija ali imam utisak da su igrali onoliko koliko im je trebalo povukli su se u drugom poluvremenu čak nisu išli na neke polukontre ili kontre . Ovo je opajdarin maksimu . Protiv intera je čeka debakl . Ako i treba neka ozgubi svaku utakmicu . JEDAN JE PARTIZAN sve ostalo je gola nula .

• Nesa

19. septembar 2024 | 21:20

Ne verujem znaci.Benfika je za 3 klase jaci tim.I to je i jednim delom pokazala.Jeste samo poraz od 2:1.Al igra Zvezde i Benfike nebo i zemlja.A gledajuci mnoge komentare,kao da je Zvezda maltene bila bolja.Ej bre nikada gora domaca liga.Partizan unisten prakticno.Raspad pred bankrotom.Drugi klubovi takodje nikad gori.I kako mozes nesto uopste ocekivati,kad nemas jake meceve u domacoj ligi.Ides iz najgore lige,pred noge timova koji imaju vrhunske lige.Nema tu nikakve nade za bilo sta.Bez obzira na tolika pojacanja.

• TADIJA ZEMUN

19. septembar 2024 | 20:58

kupujemo iskljucivo otpatke za velike pare(vecinu)+dobijaju velike plate,niko da odgovara,da ode na visegodisnju robiju...a trebalo bi...

• Delija Sever

19. septembar 2024 | 20:56

Benfika je očigledno imala plan da se u drugom poluvremenu brani rezultat nažalost uspeli su u tome.Razlog zašto su uspeli u tome zato što oni imaju jaču ligu,bolje igrače,fizički su spremniji od nas i mogu da igraju 90 minuta bez problema.Ja sam zadovoljan pokazali smo zube, što je i najvažnije ako i izgubiš pokaži zube daj sve od sebe a mi to večeras jesmo uradili.Mislim da Glazer nije više za prvog golmana,nije u formi drugi gol je negova lična greška.Sada nam sledi teži protivnik Inter koji je uspeo da se suprostavi Realu,Nadam se da ćemo dati sve od sebe kao večeras makar i doživeli težak poraz.

• Boza Sombor

19. septembar 2024 | 20:53

Ma koja bre liga sampiona!!!Pa ovo je liga ,a ne Srpska namestena livada liga.Pa dokaz da se kod nas namesta je to sto Srpsli ni jedan klub u Evropi nemoze nikog da pobedi.Samo se brukamo i sprdaju se s nama.

• Gasa

19. septembar 2024 | 20:51

Nije loše, Zvezda je u drugom poluvremenu dobro igrala.

• Nemke

Zvezda moze biti i zadovoljna. Benfika drugo poluvrijeme skroz rezervirana, nisu ni pokusavali nesto prema naprijed.

• Rasomon

Greske Krunica i lose postavljenog zivog ziva su nas skupo kostale, a bili smo cak i bolji tim. Takodje, smatram da su trebali uci u igru i Kanga i Radonjic, a nikako Ilic.

• Panca

• Otovic

19. septembar 2024 | 20:50

Prvo poluvreme nažalost presudilo. Drugo poluvreme bilo dobro, ali ne dovoljno... Drugo poluvreme ponoviti u sledećim susretima, i sigurno je nekoliko bodova!🙃

• Kanga

Krunić i Olajinka su zalutali večeras..Nesposobni skroz,prvi da izbije loptu kod prvog gola,drugi prodap 3.lopte kao i kod slobodnjaka

• Nikola

Zvezda ce iz ovoga da izvuce pouke

• GP

19. septembar 2024 | 20:49

Ova ce zvezda nama u derbiju dati desetak komada. Benfika se provukla. Mozda i zbog toga sto drugi poluvreme nisu, moze se reci, hteli ni da igraju. Nekako su nonsalatno prisli igri u drugom poluvremenu.

• Ciceron

19. septembar 2024 | 20:48

Ali nista kosovo,jadarit,tu je i duh...koji lebdi nad marom...

• Gile PFC

19. septembar 2024 | 20:47

Hrabra zvezda izgubila ponovo, eh da je sudio onaj Ilić zatvorski čuvar bilo bi bar dva penala. Kakvo čudo? Igraju protiv tima koji je trenutno po kvalitetu i po rezultatima četvrti - peti u Portugaliji. Ne igraju protiv Bajerna, Reala, Sitija... Malo je 100 miliona, dogodine da duplira država, da se psihički dobro oseća najveći sin naših naroda i narodnosti. Nadam se da je gledao. Vaša patnja donosi radost. Sportski pozdrav.

• Ogi

19. septembar 2024 | 20:46

Nista fudbalski od og fudala Zvezde do gola koji je pokazatelj pravog fudbalskog razmisljanja i majstorije .od tada je i bilo neke nade a do tada iako su se borili dosta nisu uspjevali nista sto bi moglo dati nadu da mozemo ostvariti dobar rezultat.

• Brat

19. septembar 2024 | 20:44

Bolje da Glazer nije branio, drugi go njegov pa nek priča ko šta hoće. Zvezdi treba ozbiljan golman, nema tu srca ali rukovodstvo očigledno misli drugačije, još ćete žaliti za Borjanom, jer Borjan voli Zvezdu i borio bi se kao lav, ajde sad navalite sa minusima

• Bravo

19. septembar 2024 | 20:43

Ovaj Krunic nas ukopa,dobra igra...zasluzili bod💪🍀

• Serbian lion

19. septembar 2024 | 20:42

Dal je ovaj komentator na RTS u normalan,ispade da dobismo utakmicu.

19. septembar 2024 | 19:54

Katastrofalna politika za prodaju karata. Živim u inostranstvu i hteo sam da kupim karte unapred, ali nije bilo moguće. Nekoliko dana pre utakmice su pustili karte ali za sve utakmice. Ako proverite sajt Intera, možete slobodno da kupite kartu za utakmicu sa Zvezdom i to jeftinije nego karte za Marakanu.

19. septembar 2024 | 19:41

Nije Benfika ubjedljiva koliko smo mi bezidejni i ukoceni. Mislim da smo usli kako treba u utakmicu dobro bi prosli

• Grof

19. septembar 2024 | 19:40

Povredi nam se bek, ulazi igrac sa sredine, pet igraca menja poziciju, ne mogu da se sastave ???

• Sokol

Konacno igramo kako treba medjutim jos jednom Milojević nežna pogrešana izmena. Trebalo je radonjica ubaciti a olanjiku nacisti na beka.covek nežna stalno izmišlja toplu vodu

• Igor

19. septembar 2024 | 19:36

Bruka hoce da igraju ligu sampiona bez bekova neuigrani katastrofa.....

• Raso

19. septembar 2024 | 19:35

Tak9 je to kada kupis odpatke...Boze pomozi samo da ne bude vise od 9...bruka!🫣

• kruna

19. septembar 2024 | 19:30

toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 2.0 idenoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo gazi albance gaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

@kruna

Protivv vas igramo u ponedeljak ,Partizani !

• 19. septembar 2024 | 20:52

Sekula

@kruna

Idi gledaj partizan, nemoj da komentarišeš ligu šampiona, nije to vaš nivo. Idi u Begaljicu to je sredina za vas

• Realan

19. septembar 2024 | 19:25

U prvih 11 samo Spajić Srbin.Zanimljivo a kažu stub Srbstva,inače katastrofa u najavi.

• Aca Niš

19. septembar 2024 | 19:24

A gde je Pavle Ilić , mala lopina za prljave Terzine poslove 😂😂😂

• Djoka

19. septembar 2024 | 19:23

Milojević je Željko O radović FK Crvena Zvezda. To će ga koštati posla.

• Lata

19. septembar 2024 | 19:22

Toliko glupo odigramo u obrani ni amateri to ne rade,iprimimo 2 gola.Takmičimo se tko če napraviti veču glupost.

• Dragan

19. septembar 2024 | 19:21

Napred benfika idemo dalje

• Ncnc

Sta ste drugo ocekivali ? Prodas najboljeg igraca Hwanga a dovedes duplo losijeg igraca.

• DS

Ovo je u najavi veći blam nego DZ u Minhenu.

• 19. septembar 2024 | 20:21

Pp

@DS

Nadaj se Franjo maleni... vama je i Sabah velik kao Bajern.

• Bule80

19. septembar 2024 | 19:20

Hvang je za ovog Krunica izmislio fudbal.. strasno

• Mire

A lepo sam vam napisao hc 3:0 to je 13 kvota a to znači da benfika pobedi sa 4 gola razlike .

• 19. septembar 2024 | 20:47

Duci

@Mire

Prvo nije ovo partizan drugo znaci izgubio si pare drago mi je nadam se da si se dobro opario

• Pa ko dovede ovog amatera Krunića???

19. septembar 2024 | 19:18

Krunić najbolji igrač Benfike...najzaslužniji za oba gola. Odavno ovako deblo nije zaigralo u Zvezdi.

• 19. septembar 2024 | 20:57

Sekula

@Pa ko dovede ovog amatera Krunića???

O čemu pričaš čvek odigrao tek dve utakmice, zar ne mislite da zaslužuje priliku? Odličan igrač, treba vremena da se uigra

• Nosmoking

Osim golova hocete li im jos kakve poklone pripremiti…slatko, rakiju…? Msm.. sta reci, prelako primljeni golovi, prelako..neozbiljno je to!

• 10JQKA u boji

Daj Drkusica da igra covjece sta ti je. A izbaci Krunica!

• Miki

Igra se liga šampiona a stadion prazan, atmosfera nula,sve nešto veštački i naduvano,kako igraju ne vredi ni spominjati...

• Ris

19. septembar 2024 | 19:11

Nista novo. Ocekivano.

• Ja bih sam izašao iz igre...

19. septembar 2024 | 19:02

E moj Kruniću...pa i amateri bi bonje odreagovali od tebe kod gola. Nikad mi neće biti jasno da profesonalni igeač može tako da reaguje, tj. da ne reaguje a nalaziš se ispred protivničkog igrača, pritom lopta ide veoma sporo. Ovako nešto je dovoljno svakom ko se bar malo razume u fudbal da shvati da se radi o veoma tankom igraču. Pritom, ne radi se o klincu već o igraču koji ima 31 godinu.

• u tirani muk

19. septembar 2024 | 18:59

idemo benfika..gazi mutanta iz tirane nadam se i zelim 0-6 da bude..da se postena srbija radujeeee--bice vatrometaaaaaaa