Tobdžije osvojile "severni" London: Arsenal srušio Totenhem derbiju, Njukasl "iz keca u dva" protiv Vulvsa

S. G.
S. G.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostovanju u Totenhem sa 1:0 u meču četvrtog kola engleske Premijer lige.

Posle neizvesnog prvog dela igre, gosti su zaigrali mnogo bolje u drugom delu. Jedini gol na stadionu "Vajt Hart lejn" postigao je Gabrijel Magalješ, posle asistencije Sake u 64. minutu.

Do kraja, popularni Pevci su nastojali na sve načine do izjednačćenja, ali u tome nisu uspeli, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Fudbaleri Arsenala tako su dopšli do treće pobede u nizu, i sada se nalaze na drugom mestu na tabeli sa 10 bodova, dok je Totenhem 13. sa četiri.

Arsenal će u narednom kolu Premijer lige gostovati Mančester sitiju, dok će Arsenal na svom terenu dočekati Brentford.

U drugom meču dana Njukasl je posle preokreta došao do tri boda na nezgodnom gostovanju Vulverhemptonu.

Vulvsi su poveli sa 1:0 golom Lemine u 36. minutu.

Njukasl je u drugom poluvremenu došao do preokreta, najpre je u 75. minutu Šer dao gol za 1:1, a potom je i Harvi Barns u 80. minutu.