L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Milana upisali su prvu pobedu u ovoj sezoni, pošto su u 4. kolu Serije A na domaćem terenu savladali ekipu Venecije rezultatom 4:0.

Rosoneri su doslovno pregazili rivala, jer je posle prvih pola sata igre na semaforu stajalo 4:0.

Već u drugom minutu mrežu rivala je otključao Teo Ernandez na asistenciju Rafaela Leaa. Na 2:0 povisio je Fofana, da bi nakon toga domaći sastav postigao još dva gola sa bele tačke.

Prvo je Pulišić bio precizan u 25. minutu, da bi četiri minuta kasnije pogodio i Abraham i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Bilo je prilika da Milan postigne još koji pogodak, ali su mreže do kraja ostale netaknute.

Za Rosonere čitav susret odigrao je srpski reprezentativac Strahinja Pavlović.