Hari Kejn nije sa ove planete: Bajern demolirao Kil, Englez postigao peti het-trik od dolaska!

S. I.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Bajerna upisali su i treći trijumf u isto toliko duela od početka sezone u Bundesligi, pošto su u trećem kolu u gostima demolirali Holptajn Kil sa čak 6:1 uz fenomenalnu partiju Harija Kejna.

Engleski internacionalac je od dolaska u klub prošlog leta na 35. meču postigao peti het-trik i tako dokazao da mu Nemačka i te kako prija. A mogao bi uskoro to da naplati i nekim peharom.

Pogađao je Hari u sedmom, 43. i prvom minutu nadoknade drugog poluvremena, a na sve to je dodao i asistenciju za vodeći pogodak Džamala Musijale. U listu strelaca za Bajern upisao se i Majkl Olise, dok je auto-gol daoNikolai Remberg.

Bosanskohercegovački fudbaler Armin Gigović je bio jedini strelac za domaćina, koji ni nakon tri kola nema bod u Bundesligi.

Bajern je sa druge strane lider sa devet bodova i ima dijametralno suprotnu gol-razliku u odnosu na Kil - 11:3